banner864

Çarşı yine bir ilki yapacak 12 Ekim 2013, 18:13

"Kendi yaralarımızı kendimiz sararız" diyen Çarşı taraftar grubu, 4 maçı seyircisiz oynama cezası alan Beşiktaş'a destek olmak için festival düzenliyor. Taraftarlarla müziği buluşturan "Cezafest", 21 Ekim Pazartesi günü İnönü Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşecek.
 Dünyada ilk kez ceza alan bir futbol takımının taraftarı, kulüplerine destek olmak için festival düzenliyor.

Olaylı derbi sonrasında Beşiktaş'a verilen cezalara karşı, Çarşı taraftarı "Cezafest" adlı festivalle Beşktaş'a maddi ve manevi destek olacak.

Festival, Beşiktaş'ın seyircisiz oynayacağı 4 maçtan ilki olan Çaykur Rize Spor karşılaşmasında başlayacak. 21 Ekim Pazartesi günü saat 17.00'de başlayacak etkinlik İnönü Küçükçiftlik Park'ta Beşiktaşlıları ve Beşiktaş'a gönül verenleri buluşturacak. Çarşı grubu, Cezafest'te, Beşiktaş'ın yanı sıra okulsuz köylere destek kampanyası da yürütecek.

Taraftarların müzikle buluşacağı Cezafest'e Ali Altay, Özgün, Bendeniz, Birol Can, Hayko Cepkin ve Ceza mini konserler verecek. Festivale Beşiktaş İntegral Forex Basketbol Takımı'nın oyuncuları da katılacak.


ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

Recep Topbaşı :

antiemperyalist olarak ben de sonuna kadar destekliyorum.

osman :

katılamasakta biletlerden bol miktarda alıp yardımımızı yapalım arkadaşlar.

serkan acarel :

bir fb li olarak carsi yi sonsuza kadar destekliyorum, cünkü onlar dogru yoldalar, carsi gercek demokratik bir düsünceye sahip, onlar gercek taraftar dir. bunu fb li olarak söylüyorum. akp ülkeyi satti, carsi kendi takimini, kendi vatanini, kendi milletini, kendi bayragini ölesiyene kadar bile satmaz, iste fark burda. kabak olsun akp ye.

Samet :

fbli gsli olup carsiya destek veren kardeslerimize tesekkür ederim.

mehmet :

Gs liyim kalbim sizinle desteğe hazırım...

ramazan kumru :

bende bir fb taraftari olarak sonuna kadar carsi grububun yanindayim

elmira1907 :

Tebrik ederim Beşiktaş'ı helal olsun

serkan :

bir fenerbahçe li olarak canı gönülden destekliyor ve orada olacagız

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder