banner864

Çarşı'dan “1453 Kartal“ yorumu 03 Eylül 2013, 18:23

Gezi Eylemlerine ön saflarda destek veren Çarşı grubuna alternatif “1453 Kartal” grubu kuruldu. Çarşı grubu içinden görüştüğümüz bir taraftar, “Çarşı’nın alternatifi olmak biraz zor” dedi.
Adil Can SİVRİKAYA

Gezi Eylemleri’ne verdiği destek ve görüşü ile yerini belli eden Beşiktaş taraftar grubu Çarşı’nın haricinde “1453 Kartal” isimli grup kuruldu. Çarşı grubu içinden görüştüğümüz bir taraftar ise 1453 Kartal grubunun “tamamen bir partinin yan bahçesi” olduğunu söyledi.
"Ben grup kuruyorum" diye grup kurmak doğru birşey değil

Bu gruba maç biletleri verildiğine dair haberlerinin olduğunu belirten taraftar, grubun hükümet destekli olduğu haberleri hakkında şunları belirtti:
“Biz sağcı ya da solcu değiliz. Biz haksızlığa karşı duran bir grubuz, bu haksızlığı kim yaparsa yapsın. Hiçbir siyasi partiye de bağlı değiliz. Bu kurulan grup tamamen bir partinin yan bahçesidir.”
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

aslan parçası :

Çarşıya sonuna kadar destek var aga

Yunus yunus :

Carsı takımını yakacak bı gurup deyıl hemde fırıkık atacakken 1453 kurulmadan bıttı bunlar acemı caylak basıt guruplar bılınsınkı carsı herzaman varolacak yedırmeyızzzzzz

Barış DURAK :

galatasararylıyım, ama ölümüne çarşının safındayım !

Kartal 2013 :

50 yaşındayım ve 42 yıldır bjk macına giden bir bjk aşıgıyım. bugüne dek bu 1453 mü dür nedir bu kadar sakil,uyduruk,ne için kuruldugu aleni bir saçmasapanlık beşiktaş ın tarihinde görülmemiştir! bu oyuna hiç bir beşiktaslının gelmiyecegini burada belirtirim. beşiktaş 1903 tür 1923 tür.. 2013 tür.. ortacag,karanlık çağ,magara çağ takımı değildir.. olmayacaktır !

Mugla48 :

Carsi bir grup veya topluluk degildir. Sadece bir durustur.

ysn45 :

biz sağcı ya da solcu değiliz. biz haksızlığa karşı duran bir grubuz, bu haksızlığı kim yaparsa yapsın. hiçbir siyasi partiye de bağlı değiliz. bu kurulan grup tamamen bir partinin yan bahçesidir.” yalandan kim ölmüş çarşı siyasete karışarak belli bir kesimin grubu olmuştur. bunların olmasına sebep olmuşlardır. taraftarı bölmüşlerdir ve kendilerini küçültmüşlerdir. çarşı kendini beşiktaştan büyük gören bir siyasi sivil toplum örgütüdür. asla beşiktaş taraftarını temsil etmiyor..

Şenel Sonbahar :

Sadece Hükümete karşı çArşıyı susturmak için kurulan bir gurup çArşı parti tutmaz haksız Babası olsa karşısında durur

turhan erdoğan :

bizden yalaka çikmaz yârin yok olurlar.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder