Ceyhun'un oynamadığı maçlarda Hannover kazanamıyor 25 Mart 2015, 13:05

Hannover'in galip geldiği yedi maçın beşinde Ceyhun oynadı. Ceyhun'un oynamadığı maçların ikisi dışında neredeyse tümünü ise kaybetti.
 Hannover'in galip geldiği yedi maçın beşinde Ceyhun oynadı. Ceyhun'un oynamadığı maçların ikisi dışında neredeyse tümünü ise kaybetti.

Hannover sezonun ikinci yarısında en az puan toplayan takımlardan biri. 2015'de oynadığı dokuz lig maçından hiçbirini kazanamadı. Altı kez yenildi. Üç kez de berabere kaldı. Sadece üç puan topladı. Hızla ivme kaybetti ve alt sıralara düştü. Tayfun Korkut'un takımı bu sezon 26 haftada yedi galibiyet ve altı da beraberlik aldı. Hannover'in aldığı yedi galibiyetin beşinde Ceyhun Gülselam forma giydi. İkisinde de Kenan Karaman oynadı. Korkut, sezonun ikinci yarısında genç golcü Kenan'ı hiç kadroya bile almazken, Ceyhun'u ise sadece üç maçın kadrosuna aldı. Ceyhun ve Kenan'ın oynamadığı maçlarda Hannover, sahayı boynun bükük terk etti.

CEYHUN OYNAYINCA PUANLAR GELDİ

Ceyhun Gülsealam bu sezon Hannover'in yedi galibiyeti aldığı maçların beşinde 90 dakika oynadı. Berabere biten altı maçın dördünde de yine sahadaydı. Hannover'in topladığı 27 puanın 19'u tecrübeli orta saha futbolcusunun forma bulduğu maçlarda kazanıldı. Ceyhun'un oynamadığı 10 karşılaşmanın altısını ise Hannover kaybetti. Önlibero olarak görev yapan Ceyhun, bir de gol atma başarısı gösterdi. Genç futbolcu Kenan Karaman ise tamamı sonradan olmak üzere altı kez forma giydi. Kenan'ın oynadığı maçlarda Hannover iki galibiyet iki beraberlik ve iki de yenilgi aldı.

İHA

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar