banner864

Demba Ba taraftarı şoke etti 24 Mart 2015, 12:18

Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı Moussa Sow'un 90+1'de attığı golle mağlup ettiği maçın ardından Demba Ba'nın sosyal medyada beğendiği fotoğraf siyah beyazlı taraftarları öfkelendirdi. Senegalli oyuncu, Instagram hesabından 'Footballsenegal' adlı hesabın paylaştığı Sow'un gol sonrası sevinç fotoğrafını beğendi. Bu beğeniyi gören Beşiktaşlı taraftarlar, Demba Ba'ya öfkelerini yine sosyal medya yoluyla dile getirdiler.
 Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı Moussa Sow'un 90+1'de attığı golle mağlup ettiği maçın ardından Demba Ba'nın sosyal medyada beğendiği fotoğraf siyah beyazlı taraftarları öfkelendirdi.

Senegalli oyuncu, Instagram hesabından 'Footballsenegal' adlı hesabın paylaştığı Sow'un gol sonrası sevinç fotoğrafını beğendi. Bu beğeniyi gören Beşiktaşlı taraftarlar, Demba Ba'ya öfkelerini yine sosyal medya yoluyla dile getirdiler.
İKİLİ DERBİDEN SONRA DÖNERCİDE BİR ARAYA GELDİ

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın golcüleri, derbinin hemen ardından Dönerci Sait Usta'da ziyafet çekti.

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Senegalli yıldızları, derbinin hemen ardından gece geç saatte yemekte bir araya geldi.Şükrü Saracoğlu Stadı'nda dün oynanan Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde 90+1'nci dakikada attığı golle sarı-lacivertli takımı galibiyete taşıyan Moussa Sow, maçın ardından Demba Ba ile akşam yemeğinde döner keyfi yaşadı. Ümraniye Çakmak'ta bulunan Dönerci Sait Usta'ya gelen Senegalli oyuncular, Sow'un şükür namazı kılmasının ardından döner yedi. Stattan birlikte ayrılan ve geldikleri mekanda bir süre oturan Sow ve Ba, Fenerbahçe'nin üstünlüğü ile sonuçlanan derbi maçı çevresindekilerle beraber yorumladılar. Maç özetini yeniden izleyen Senegalli futbolcular, Dönerci Sait Usta'dan Namık Altun ve Uğur Türk'ün sunduğu lezzetleri tadıp, restorandan keyifli bir şekilde ayrıldılar.HürriyetYorum Gönder