Demirkol: "Altın Çağımızı Yaşıyoruz" 06 Mayıs 2014, 13:44

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Necati Demirkol, kulüp olarak basketbolda altın çağlarını yaşadıklarını söyledi.
Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Necati Demirkol, Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi 73-54 mağlup ederek şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Demirkol, basketbolda altın çağlarını yaşadıklarını söyledi.
"Koçumuza, yönetimimize, aslan yürekli kızlarımıza öncelikle çok teşekkür ediyoruz. Serinin dördüncü maçını da biz hak etmiştik. Maça çok güzel başlamıştık orada, fakat şartlar kazanmamıza el vermedi. Taraftarlarımız başarıların en güzeline layık. Taraftarların da bu başarıda büyük emeği var. Tribünler tıklım tıklım doluydu. Bir basketbol şöleniydi. Çok temiz bir oyun oldu. Baştan sona oyuna hakimdik. Her iki takım da iyi mücadele etti"

Demirkol, karşılaşmada sarı-lacivertli yöneticilerin ağırlanmadığı yönündeki haberlere de yanıt verdi.
"Kardeşlik, dostluk vurgusu hep yapılıyor ama bunların icraatta olması lazım. Ben karşılaşmadan önce hem özel güvenlik hem de emniyet yetkilisi arkadaşlarla görüştüm. Bazı yalan yanlış haberler yer alabilir. Gergin bir ortam vardı. Maalesef bu ortamı gerenler kendilerine pay biçsin. Burada en az kusuru olanlar bana göre taraftarlar. Medya ve yöneticiler olarak böyle bir ortam oluşturursak taraftarın da gerilmesi normal. Biz Fenerbahçeli yöneticilerin oturabilecekleri en rahat, en sakin yerleri talep ettik. Çünkü en ufak gerginliğin sorumlusu bizler oluruz. Münferit hadiseler olmuştur. Bu tür olaylar kimsenin de hoşuna gitmez. Ben Mahmut Uslu'ya yumruk atıldığını bire bir görmedim, duydum. Ancak bizden rakip yöneticilere herhangi bir hareket söz konusu olamaz"

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar