banner864

Derbi öncesi arbede! Yaralılar var 18 Nisan 2015, 15:48

İzmir’de Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacak olan erkekler voleybol maçı öncesinde iki takım taraftarları arasında arbede yaşandı. Gündoğdu Meydanı’nda yaşanan arbedede 2 Beşiktaş taraftarı bıçakla yaralandı.
Erkekler 1. Voleybol Ligi Klasman maçında İzmir’de karşı karşıya gelecek Fenerbahçe ile Beşiktaş’ın taraftarları, maç öncesinde birbirlerine girdi. İzmir’in Alsancak semtinde bulunan ezeli rakiplerin taraftarları arasında, iddialara göre önce sözlü tartışma çıktı. Tartışma büyüyüp yerini kavgaya bırakırken, olayda bıçaklar konuştu. Beşiktaşlı taraftarların biri karnından, diğeri de bacağından bıçaklanırken, yaralılar Alsancak Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Güvenlik güçleri, olayın meydana geldiği Gündoğdu Meydanı ve maçın oynanacağı Alsancak Voleybol Salonu önünde geniş güvenlik önlemi alırken, yaralıların durumunun ciddi olmadığı öğrenildi. (İHA)

Yorumlar

ömer :

bu tür müsabakalarin oyun oldugunu,dostluk mücadelesi oldugunu ne zaman anlayacagiz ? ne zaman yenen takimi alkislayabilecegiz...??

serdar :

n' zamanki balık kavağa çırkarda kuş gibi ötersei şte o zaman biz seyirci oluruzzzz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar