"Derbide 3 puana yakın olan taraf biziz" 30 Ekim 2013, 14:51

Galatasaray Yöneticisi Emir Sarıgül, Drogba'nın 2-3 sene daha Türkiye’de oynamak istediğini söyledi. Fenerbahçe karşılaşmasının kendileri için sıradan bir lig maçı olduğunu belirten Sarıgül, "Derbide 3 puana yakın olan taraf biziz" dedi.
 Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Emir Sarıgül, Drogba'nın sözleşmesi ve derbi maçla ilgili açıklamalarda bulundu.

Drogba'nın 2-3 sene daha Türkiye’de oynamak istediğini ifade eden Sarıgül, tecrübeli oyuncunun futbol yaşantısını Türkiye’de noktaladıktan sonra da Galatasaray’a hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

Emir Sarıgül, derbi maç öncesinde Torku Konyaspor ve Şampiyonlar Ligi’nde Kopenhag ile karşılacaklarını, önceliklerinin bu maçlar olduğunu belirtti.

Fenerbahçe mücadelesinin normal bir lig maçı olduğunu belirten Sarıgül, "Galatasaray bu motivasyonu, azmi ve hırsıyla 90 dakika sonunda 3 puanı alan taraf olacaktır. Biz Kadıköy'e hiç bir önyargıyla gitmiyoruz. Dostça bir maç olacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Ünal Aysal’ın Fenerbahçe'nin seçim sürecinden çıkacak sonuçlara göre derbiye gideceğini belirten Sarıgül, "Biz bütün yönetici arkadaşlar olarak Şükrü Saracoğlu'na gideceğiz" dedi.


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

yüksel :

drogbaya yakışır.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar