banner864

Derbiye e-bilet darbesi! 14 Nisan 2014, 15:49

Türkiye Futbol Federasyonu’nun önümüzdeki hafta oynanacak maçlarda uygulamaya geçireceği elektronik bilet sistemine Beşiktaş taraftarı ilgili göstermedi.
Spor Toto Süper Lig'in 30.haftasından itibaren ki maçlarda, Türkiye Futbol Federasyonu’nun uygulamaya geçireceği elektronik bilet sistemine Beşiktaş taraftarı ilgili göstermedi

Yeni uygulama ile taraftarların maç bileti için önce ‘Passolig’ adlı kartları almaları, daha sonra da bu kartlara gitmek istedikleri maçların biletlerini yükletmeleri gerekiyor.

Derbi öncesi Beşiktaş Kulubü sadece 3 bin kart şatışı gerçekleştirirken, 7 Nisan’da satışa çıkartılan derbi biletlerinden 2500’ü kartlara yüklendi. Bir başka deyişle bir haftada derbi için sadece 2500 bilet satışı yapıldı.

Yönetim federasyona erteleme talebinde bulunacak. Geçmiş yıllarda neredeyse çıktığı gün tükenen derbi biletlerini bu seviyede kalması siyah beyazlı yönetimi düşündürüyor.

Derbi için yaklaşık 60 bin bilet satmayı hedefleyen yönetim, ortaya çıkan bu tablonun ardından Futbol Federasyonu’na başvurarak bu uygulamanın daha sonra yapılamasını talep edecek.


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar