banner864

Erciyesspor için 'maça çağrı' anonsu 22 Mart 2015, 10:22

 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor yönetimi, Çaykur Rizespor maçında taraftarını tribüne çekebilmek için üzerinde, "Haydi Kayseri takımını yalnız bırakma" yazılı araçlarla cadde ve sokaklarda sabahtan akşama kadar anons yaptırdı.
Başkan Ziya Eren, yarın oynayacakları karşılaşma öncesi DHA'ya (Doğan Haber Ajansı) yaptığı açıklamada, maçın 90 dakika olduğunu, Kayserili sporseverleri centilmence ve sabırla takımlarını desteklemeye çağırdı. Başkan Eren, şunları söyledi: "Yönetim olarak yapılması gereken her şeyi yaptık. Artık sahada oyuncularımız ve teknik kadromuz konuşacak. Kayseri halkını bu önemli maçta yanımızda görmek istiyoruz. Maç saati öğle vaktine geldiği için taraftarımıza sucuk-ekmek ikramında bulunacağız. Ayrıca, forma ve kaşkolda dağıtacağız."

"TARİHİ BİR GÜN YAŞANACAK"
Medya sorumlusu Şahin Göksu, yarınki karşılaşma için stada gidenlere parasız passolig ve maç bileti, ücretsiz sucuk, ekmek ve meyve suyundan oluşan menüyle 1000 adet forma vaadinde bulunduklarını hatırlattı. Kayseri Büyükşehir Belediyesinin de Kadir Has Arena Stadı'na giden sporseverlerin otobüs ve raylı sistemle ücretsiz taşıyacağına dikkati çekerken de şöyle konuştu:

"Kayseri Erciyesspor, tarihi günlerinden birini yaşayacak ve yaşatacak. Taraftarlık iyi günde, kötü günde birlikte olma, birlikte hareket etme, birlikte sevinmek, birlikte üzülmek demektir. Kayserilileri, Kayseri Erciyesspor-Çaykur Rizespor maçına, takımımıza destek olmaya bekliyoruz.
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar