banner864

Ersan İlyasova'ya haciz şoku! 13 Mart 2015, 10:32

NBA’de forma giyen Ersan İlyasova'nın eski menajeri Tolga Tuğsavul'un, alacakları için milli basketbolcunun Türkiye’deki malvarlığına haciz kararı çıkartması ortalığı karıştırdı. Basketbol Federasyonu'ndan yardım isteyen Ersan, sorunun çözülmemesi halinde bir daha Türk Milli Takımı forması giymeyeceğini bildirdi
Avrupa Şampiyonası’nda 12 Dev Adam’ın en büyük umutlarından birisi olan Ersan İlyasova sıkıntılı günler geçiriyor.

NBA’de Milwaukee Bucks formasıyla başarılı bir sezon yaşayan Ersan İlyasova’nın Türkiye’deki 4 milyon doları aşkın malvarlığına eski menajeri Tolga Tuğsavul tarafından, alacakları karşılığında tedbir kararı çıkartıldığı, dayanak olarak da yıldız oyuncunun 10 yıl önce attığı imzanın gösterildiği öğrenildi.

Tuğsavul’un, Ersan ile kariyerinin başında, 10 yıl boyunca kazancının yüzde 10’unun kendisine ödenmesi konusunda bir anlaşma yaptığı ortaya çıkarken, milli oyuncunun ise geçtiğimiz yıllarda Tuğsavul ile menajerlik ilişkisini bitirdiği ve bu nedenle ödeme yapmadığı belirtildi. Ersan, malları için tedbir kararı çıkarılmasının ardından Basketbol Federasyonu’ndan yardım istedi. (Milliyet)

Yorum Gönder