banner864

Ersun Yanal futbolcuları uyardı 10 Nisan 2014, 16:10

Fenerbahçe'de gözler Medical Park Antalyaspor maçına çevrildi. Teknik dikektör Ersun Yanal, oyuncularının konsantrasyon sorunu yaşamaması için çaba gösteriyor.
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, futbolcularını Galatasaray derbisini unutmaları konusunda uyardı. Gözler, Medical Park Antalyaspor maçına çevrildi.

Stresli geçen derbinin artık geride kaldığını hatırlatan Yanal, oyuncularından sadece pazar günü oynanacak Medical Park Antalyaspor maçını düşünmelerini istedi.

Teknik dikektör Ersun Yanal, oyuncularının konsantrasyon sorunu yaşamaması için çaba gösteriyor.

Bu hafta sakat ve cezalı isimlerin yerine oynayacak oyunculara da uyarılarda bulunan Yanal, öğrencilerinden karşılaşmaya hazır olmalarını talep etti.

Oyuncuları ile Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde bir toplantı yaptığı öğrenilen Yanal'ın, kalan 6 maçta istenilen skorları alarak sezon boyu sürdürülen başarılı grafiği devam ettireceklerine inandığını söylediği ifade edildi.


ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorumlar

arnavut apo :

fenerbahçeliyim,ama güvenemiyorum..başta hoca olmak üzere,çünkü çok geç oyuncu değiştiriyor.musa sow,da ısrar ediyor.bir futbolcu oyun içinde başarısız ise ne tutuyorsun,ondan sonra böyle maç kaybedersin..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar