banner864

Fatih Terim'den İtalya'ya yeşil ışık 04 Nisan 2014, 14:26

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İtalya'da çalışmayı özlediğini söyledi. Ay-yıldızlı teknik adam, Roma'nın Fenerbahçeli Salih'e olan ilgisini ise, "Salih çok büyük yetenek, sürekli oynaması gerekiyor" diye yorumladı.
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İtalya'da çalışmayı özlediğini söyledi.

İtalya'da yayın yapan Radyo Mana Sport’a konuşan Fatih Terim, "Tüm İtalya maçlarını seyrediyorum, çünkü özledim" ifadesini kullandı.

Roma'nın performasını öven Terim, "Roma harika bir takım ve takımını çok iyi oynatan bir teknik adamları var. Garcia olağanüstü bir iş çıkardı, tablo da bunu gösteriyor" dedi.

Roma'nın kaptanı Totti'nin Dünya Kupası'nda oynaması gerektiğini ifade eden tecrübeli antrenör, "Prandelli'nin ne yapacağını benden daha iyi bildiğini düşünüyorum. Totti'yi gerçekten seviyorum, harika bir oyuncu ve iyi bir adam; ama İtalya teknik direktörü karar vermeli. Zor bir seçim ve karar vermek onun için kolay olmayacaktır. Elimde olsa Totti'yi Türkiye için oynatmak isterdim" ifadelerini kullandı.

Roma'nın transfer gündeminde yer alan Salih Uçan ile ilgili soruya ise Terim "Salih çok büyük bir yetenek. Genç bir oyuncu, ancak sürekli oynaması gerekiyor. Salih'in geleceği parlak" diye konuştu.


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar