banner864

'Favorim Liverpool' 26 Şubat 2015, 15:08

Fenerbahçe'nin eski Liverpoollu oyuncusu Dirk Kuyt, bu akşam İstanbul'da oynanacak Beşiktaş-Liverpool maçı hakkında açıklamalarda bulundu
"Türk taraftarların komik bir yönü var. Takımları kimle oynarsa oynasın bu Liverpool, Barcelona veya Real Madrid farketmez, galip geleceklerine inanıyorlar"

İngiliz kulübün internet sitesine konuşan Kuyt, Liverpool'un skor avantajı nedeniyle bir üst tura çıkacağına inandığını söyledi.

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak maçta tribünlerin dolu olacağına ve Beşiktaşlı taraftarların coşkulu bir şekilde takımlarını destekleyeceklerine dikkat çeken Kuyt, "Bu maçta bütün biletler satılmış. Beşiktaş taraftarı çok fanatik ve takımlarını coşkulu bir şekilde destekleyeceklerdir" dedi.

Hollandalı futbolcu, Türk taraftarların komik bir yönünün olduğunu da belirterek, "Türk taraftarlar, takımları kimle oynarsa oynasın bu Liverpool, Barcelona veya Real Madrid farketmez, galip geleceklerine inanıyorlar. Beşiktaş taraftarı bugün de şanslarının olduğunu düşünüyor. Ancak bana göre favori olan Liverpool" ifadelerini kullandı.


DHA
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar