banner864

FB'den yanıt gecikmedi 06 Mart 2014, 13:43

Fenerbahçe Kulübü, İbrahim Hacıosmanoğlu’nun yaptığı açıklamalara kulübün resmi internet sitesi aracılığı ile yanıt verdi. Sarı-Lacivertli ekipten yapılan açıklamada, "Trabzon halkının misafirperverliğinden şüphemiz yok" denildi.
Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yaptığı açıklamalara, Fenerbahçe'den yanıt geldi.

Sarı-Lacivertli ekibin Trabzonspor maçı öncesi Rize’de kalacak olmasına tepki gösteren İbrahim Hacıosmanoğlu, Sarı-Lacivertli ekibi manipülasyon yapmakla suçlamıştı.

Fenerbahçe de resmi sitesi aracılığı ile Hacıosmanoğlu’na yanıt verdi.Kulübün internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, Trabzonspor ile deplasmanda oynayacağımız maç öncesi, sırası ve sonrasında, Trabzon halkının kafilemize göstereceği misafirperverlikten şüphemiz olmamakla birlikte; takımımız ve teknik heyetimizin isteği üzerine kafilemiz önceki yıllarda olduğu gibi bu maç öncesinde de Rize'de konaklayacaktır. Takımımızın, Trabzonspor ile ligin ilk yarısında oynadığı maç sonunda yaşananlar düşünüldüğünde; bugün, rakip kulüp başkanının 'Kulübümüzü provokasyon yapmakla itham eden' açıklamaları oldukça şaşırtıcıdır. Bu vahim bakış açısının bir an önce değişmesini diliyor; basından da konu ile ilgili gereken hassasiyetin gösterilmesini, önemle rica ediyoruz.

ulusalkanal.com.tr
 

Yorum Gönder