banner864

Fenerbahçe'de durmak yok 03 Temmuz 2015, 12:31

Düzce Topuk Yaylası Tesisleri'nde bulunan Fenerbahçe, sabah yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.
 Belindeki ağrıları nedeniyle kontrol amaçlı MR çektirmek üzere İstanbul'a giden Emenike antrenmanda yer almazken, dünkü çalışmada yer almayan Caner Erkin ise bugünkü sabah idmanında takımla birlikte çalıştı.
Sakatlıkları nedeniyle tedavileri devam eden Hasan Ali ile genç oyuncular Savaş Polat ile Yasir Subaşı tesislerde tedavi oldu ve özel program doğrultusunda çalıştı.

YENİ TRANSFERLER GELİYOR
Fenerbahçe'nin yeni transferleri Paolo Fabiano ile Abdulaye Ba yarın saat 21.30'da İstanbul'a gelecek. Kaleci Fabiano'nun Sao Paolo'dan, Ba'nın ise Lizbon'dan Atatürk Havalimanı'na geleceği, iki futbolcunun Pazar sabahı LİV Hospital'da sağlık kontrolünden geçtikten sonra kulüp tesislerinde resmi sözleşmeye imza atacakları belirtildi. Yeni transferler akşam saatlerinde ise Topuk Yaylası'na gidip takıma katılacaklar.

NANİ PAZAR GÜNÜ GELİYOR
Fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı Portekizli yıldız Nani'nin de Pazar günü akşam saatlerinde İstanbul'a geleceği, sağlık kontrolünden geçeceği belirtildi.

ALVES KAMPA KATILIYOR
Milli takıma gittiği için izinli olan Bruno Alves yarın İstanbul'a dönecek. Bruno Alves de sağlık kontrolünden geçtikten sonra kampa katılacak.

Uğur Demirkırdı-Mustafa Akın, Düzce- DHA
Etiketler
Fenerbahçe

Yorum Gönder