banner864

Fenerbahçe'de futbolun başına İtalyan Terraneo getirildi 29 Mayıs 2015, 09:44

Fenerbahçe Kulübü sürpriz bir transfere imza attı. Sarı lacivertliler uzun yıllar Inter'in sportif direktörlüğünü yapan İtalyan Giuliano Terraneo'yu aynı görevle transfer etti.
Fenerbahçe’nin yeni sportif direktörü İtalyan Giuliano Terraneo oldu...

Uzun yıllar İnter’in sportif direktörlüğünü yapan İtalyan isim ile kesin olarak anlaşma sağlandı. Terraneo, Samandıra’ya gelerek tesisleri de gezdi ve daha sonra sarı lacivertliler ile anlaşma sağlandı. İtalyan sportif direktör Inter’e Galatasaray’dan Emre ve Okan’ı transfer etmiş ve o dönem Türk medyasının gündemine gelmişti. İtalya’nın önemli futbol adamlarından biri olan Giuliano Terraneo futbol yaşamında Milan ve Lazio gibi takımların formasını giymişti.

MANCHESTER UNITED İDDİALARI VARDI
Giuliano Terraneo’nun İtalyan basını tarafından Manchester United’a gideceği iddia edilmişti. Ancak sarı lacivertlilerin yoğun çabaları sonrası İstanbul’a gelen İtalyan futbol adamı sarı lacivertliler ile sözleşme imzaladı. Teknik adam ve futbolcu transferleri için Giuliano Terraneo’nun bizzat çalıştığı öğrenilirken sarı lacivertliler resmi açıklamayı hafta sonu yapılacak genel kurul sonrası yapacak. (Ahmet Ercanlar / Hürriyet)

Yorumlar

Tanhu GUVERCIN :

fenerbahce; obama'yi bile getirse bu kafayla basarili olamaz, bir fenerbahceli ola- rak bu olanlara cok kiziyorum,suclu bir degil cok!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar