“Fenerbahçe için en önemli şey..“ 26 Eylül 2014, 16:45

Fenerbahçeli futbolcu Moussa Sow, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.
Fenerbahçeli futbolcu Moussa Sow, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.
Fenerbahçe TV'ye konuşan Sow, sezon içinde kaydedeceği gollerle takıma katkı sağlayacağını belirtirken, Akhisar gibi zorlu bir takıma karşı en iyi şekilde mücadele edeceklerini vurguladı.

Akhisar Belediye Gençlik ve Spor ile pazar günü deplasmanda oynayacakları maçı değerlendiren Moussa Sow'un açıklamaları şu şekilde: "Zor bir karşılaşma olacak. Akhisar karşısında 3 puan alabilmek için her şeyimizi ortaya koyacağız. Fenerbahçe'nin her maçında en önemli şey 3 puanı alabilmektir. Biz de Akhisar Belediye karşısında iyi bir performans ortaya koyarak 3 puanın sahibi olmak için mücadele edeceğiz. Çok kapalı savunma anlayışıyla oynayan takımlara karşı pozisyon üretmek oldukça zor. Bir forvet oyuncusu olarak söylüyorum, maçların içinde topu kaleye gönderecek şekilde pozisyon alamadık. Bu anlamda başarılı olamadık ama zamanla ve çok çalışmayla bunun daha iyi olacağına inanıyorum. Biz, takım olarak kaliteli oyunculardan kuruluyuz ve bunu biliyoruz."

Sarı-lacivertli oyuncu bu sezon da önümüzdeki haftadan itibaren gol ve goller kaydetmek için savaşacağım diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: "Sezona çok iyi başlayamıyor olabilirim ama daha sonradan işler iyi gidiyor diyebilirim. Benim istatistiklerime baktığımız zaman da bunu görebiliyoruz. Ben son derece fazla sayıda gol atabilen ve takımıma faydalı olabilen bir oyuncuyum. Sezona yavaş başlamış olabilirim ama bunun içinde birçok etken olduğunu düşünüyorum. Dediğim gibi daha sonradan gol ve goller kaydetmeye, istenilen seviyeye çıkmaya başlıyorum. Ben kendime güveniyorum ve inşallah bu sezon da çalışmamın karşılığını alıp, takımım için gollerimi kaydedeceğim."
İstanbul-DHA
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar