banner864

Fenerbahçe'de 2 transfer 21 Mayıs 2014, 14:28

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı, Galatasaray Daikin'den Lo Bianco ve İtalya'nın Rebecchi takımından Bosetti'yi renklerine bağladı.
Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı, Galatasaray Daikin'in İtalyan pasörü Eleonora Lo Bianco ve İtalya'nın Rebecchi Nordmeccanica Piacenza takımının smaçörü Lucia Bosetti ile sözleşme imzaladı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, İtalyan oyuncular Lo Bianco ve Bosetti'nin transfer edildiği belirtilerek, "Aramıza yeni katılan Sarı Meleklerimize; sezona, yarıştığı her kulvarda şampiyonluk hedefi ile başlayacak olan kadın voleybol takımımızda başarılar dileriz" denildi.

Uzun yıllar milli takımın pasörlüğünü yapan Lo Bianco'nun 2011'den bu yana Galatasaray Daikin formasını giydiği ifade edildi. Üç kez Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşayan İtalyan pasörün, birçok kez en iyi pasör seçildiği kaydedildi.

Geçen sezon İtalya'nın Rebecchi Nordmeccanica Piacenza takımında oynayan Bosetti'nin İtalya Milli Takımı'nın da formasını giydiği, kariyerinde Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu da bulunan İtalyan smaçörün, bu sezon final serisinde İtalya'nın en değerli oyuncusu seçildiği ifade edildi.
 
Etiketler

Yorumlar

murat esiyok :

Fener bahçeye gelen tüm oyuncular bizim için kutsaldır

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder