banner864

Fenerbahçe'den Trabzonspor'a sert tepki 06 Şubat 2015, 10:21

"Türk futbolunda ortamı germekten başka hiçbir amaca hizmet etmeyen bu tarz açıklamalar karşısında TFF ve kurullarını göreve davet ediyoruz"
 Fenerbahçe Kulübü, Trabzonspor ile 7 Şubat Cumartesi günü oynayacakları maç öncesi Bordo-Mavili kulübün başkanı ve yöneticilerinin açıklamalarına tepki gösterdi.
Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
"Hafta sonu oynanacak olan Fenerbahçe-Trabzonspor karşılaşması öncesinde, misafir takımın başkanı ve yöneticilerinin, maçın hakemini etkilemeye yönelik provokatif ve manipülasyon içeren açıklamaları tarafımızdan dikkatle takip edilmektedir. Takımımıza karşı mücadele edecek olan takımların, sahamıza konuk olmadan önce hakemlerle ilgili yaptıkları açıklamaların artık süreklilik arz ettiğini düşünmekle birlikte, Türk futbolunda ortamı germekten başka hiçbir amaca hizmet etmeyen bu tarz açıklamalar karşısında Türkiye Futbol Federasyonu ve kurullarını göreve davet ediyoruz. Bununla birlikte, Merkez Hakem Kurulu tarafından bahse konu müsabakaya atanan ve Türk hakemlerinin içinde önemli bir değer olduğuna inandığımız Sayın Bülent Yıldırım’ın, söz konusu açıklamalar karşısında hiçbir baskı altında kalmayarak 2 takıma da hakkaniyetle yaklaşacağına olan inancımızı kamuoyuyla paylaşırız." (DHA)

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar