banner864

Fenerbahçe'ye kötü haber! 25 Nisan 2014, 13:43

Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'ye verilen 1 maç seyircisiz oynama cezasını onarken, yaptırımın ertelenmesi talebini de reddetti.
Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Bursaspor'un 3 maç, Fenerbahçe ve Eskişehirspor'un birer maç seyircisiz oynama cezalarını onadı.

Tahkim Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, Fenerbahçe Kulübü'nün, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'ndan, sahasında 13 Nisan Pazar günü Medical Park Antalyaspor ile oynadığı maçta taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde 5. kez gerçekleştirilmesinden dolayı aldığı 1 maç seyircisiz oynama ve 150 bin lira para cezasına yaptığı itiraz reddedildi. Sarı-lacivertli kulübün yaptırımın ertelenmesi talebinin de reddedildiği bildirildi.

Bursaspor'un 3 maç seyircisiz oynama ve toplam 215 bin lira para cezasına ve kulüp idarecisi Recep Şen'in 15 gün hak mahrumiyeti ve 20 bin lira para cezasına yapılan itirazı reddeden Tahkim Kurulu'nun, kulüp başkanı Erkan Körüstan'ın 105 gün hak mahrumiyeti ve 25 bin 500 lira para cezasını, 90 gün hak mahrumiyeti ve 22 bin lira para cezası şeklinde düzelterek onadığı kaydedildi.


ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar