banner864

FIFA'dan Hajrovic'e geçici lisans! 28 Haziran 2014, 15:36

Galatasaray ile sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden Hajrovic'in sarı kırmızılı kulüpten ayrılması kesinlik kazandı.
 FIFA geçici lisans için başvuruda bulunan Boşnak oyuncunun talebini kabul etti ve geçici lisans verdi.

Sarı kırmızılı kulüpten ücretini vaktinde alamadığı gerekçesi ile sözleşmesindeki maddeye dayanarak mukavelesini fesh eden İzed Hayroviç'in, FIFA'nın bu kararı sonrasında eli güçlendi ve G.Saray'dan ayrılması kesinlik kazandı. G.Saray ile Boşnak yıldız FIFA'lık olurken, Hajroviç'in bonservisi elinde olarak istediği kulübe imza atma şansı bulunuyor. Werder Bremen ile görüştüğü bilenen Hajroviç'in, FIFA'nın bu kararından sonra Alman kulübüne yakın bir zamanda imza atması bekleniyor.

Hajroviç ile G.Saray'ın yolu kesin olarak ayrılırken, sarı kırmızılı kulübün geçen sezonun devre arasında Grasshoppers'tan 3.7 milyon euroya transfer ettiği Boşnak futbolcu ayrıca sözleşmesindeki gelecek 4 yılda alması gereken 4.6 milyon euro parayı da talep ediyor. Orta saha oyuncusunun bu isteğinin FIFA tarafından reddedilmesi bekleniyor ancak bu konunun da uzun bir hukuk sürecinde gerçekleşeceği muhakkak görürülüyor. (DHA)

Yorum Gönder