banner864

Florya'da hesaplaşma günü 29 Ekim 2014, 05:37

GALATASARAY'da Sabri Sarıoğlu'nun futbol mesaisi yeniden başladı.
GALATASARAY'da Sabri Sarıoğlu'nun futbol mesaisi yeniden başladı.
Duygun Yarsuvat'ın başkanlığı sonrasında, sarı kırmızılı yönetimde başkan yardımcılığı görevini üstlenen Abdurrahim Albayrak'ın devreye girmesiyle Sabri Sarıoğlu ile teknik direktörü Cesare Prandelli arasında en ufak bir sorun olmadığı ortaya çıkmıştı. Sabri, takımının bu sabah yaptığı çalışmaya katıldı ve antrenman öncesinde teknik direktör Prandelli ile bir araya geldi. İkili arasında son derece sıcak bir karşılaşma yaşanırken, Sabri'nin, hocasına "Yaşananlar geride kaldı. Ben Galatasaray'ın neferiyim, takım ve sizin için ne gerekiyorsa yaparım" dediği öğrenildi.

Sabri'nin bu tavrı sonrasında Prandelli, "Tüm bu yaşananlar sonrasında benim ve takım için böyle olumlu düşünmen çok hoş. Buraya katkın çok önemli" karşılığını verdi.

Prandelli ile Sabri'nin bu karşılaşması sonrasında tecrübeli oyuncu antrenmana katıldı. Sabri'ye tüm takım arkadaşları da sıcak bir karşılamada bulundu.

PRANDELLİ OYUNCULARIYLA HESAPLAŞTI

Sarı kırmızılı ekibin sabah yaptığı antrenman öncesinde teknik direktör Prandelli futbolcularıyla yaklaşık bir saat süren bir toplantı yaptı. Prandelli, oyuncularından da konuşmalarını ve birbirlerine karşı söylemek istedikleri bir şey varsa, dürüstçe yüz yüze birbirlerine söylemelerini istedi. Toplantı sonrasında antrenmana geçilirken, antrenmandaki havanın pozitif bir havada geçtiği gözlendi.

Sarı kırmızılı ekip, akşam antrenmanı öncesinde de bir saat süren videolu toplantı yaptı. Bu toplantıda da Prandelli'nin, Başakşehir maçındaki hataları ve yapılması gerekenleri video gösterisi ile oyuncularına aktardığı öğrenildi.

KADİR ÇETİNÇALI - İSTANBUL / DHA

Etiketler

Yorum Gönder