banner864

Futbolcuların Ak Saray'a götürülmesine taraftarlardan yanıt 03 Ocak 2015, 17:22

Galatasaraylı futbolcuların Ak Saray’a götürülmesine tepki gösteren taraftarlar, buna yanıt olarak Anıtkabir'e çıkarma yaptı. Taraftarlar, “Galatasaraylı Ankara’da Anıtkabir’e gider” sloganıyla Atayı ziyaret etti.

Futbolcuların Ak Saray'a götürülmesine... paylaşan: ulusalkanal
Galatasaraylı futbolcuların  Ak Saray’a götürülmesine tepki gösteren taraftarlar, buna yanıt olarak Anıtkabir'e çıkarma yaptı. Taraftarlar, “Galatasaraylı Ankara’da Anıtkabir’e gider” sloganıyla Atayı ziyaret etti.

Gençlerbirliği maçı için gittikleri Ankara'da, Galatasaraylı futbolcular ve teknik heyetin ani bir kararla AkSaray'a götürülmesine tepki taraftardan geldi.

Galatasaray taraftarı, AkSaray ziyaretine, Anıtkabir ziyareti ile yanıt verdi.

Yönetimine tepki gösteren taraftarlar, yurdun dört bir yanından toplanarak Anıtkabir’i ziyaret etti. 

“Galalatasaraylı Ankara’da Anıtkabir’e gider” sloganıyla Aslanlı Yolun başında toplanan taraftarlar buradan Atatürk’ün naaşının bulunduğu mozoleye yürüdü.

Taraftarlar yürüyüş sırasında “Ne mutlu Türküm diyene”, “Galatasaray kimseye boyun eğmez” pankartları taşıdı.

AkSaray ziyareti, Galatasaray yönetiminin bir kararı olmadan, yöneticiler Abdürrahim Albayrak ve Ali Dürüst'ün tasarrufuyla yapılmıştı. Taraftarlar bu adıma net yanıt verdi.

Taraftarlar önce mozoleyi ziyaret etti. Ardından Anıtkabir merdivenlerde toplanarak İstiklal Marşı’nı okudu.


Eylem bununla sınırlı kalmadı. Taraftarlar AKP hükümetinin okullarda yasakladığı Andımız'ı okudu. 

Eylem Gençlik Marşı ve Galatasaray marşlarıyla sürdü.

Galatasaraylıların eylemine İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Utku Reyhan, İşçi Partisi Ankara İl Başkanı Osman Yılmaz ve il yöneticileri de destek verdi.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

tahir yalabik :

taraftar kulubunu tarikatlardan temizle...forza livorno

hakki :

gormek istedigimiz ve olmasi gereken de budur . futbolcularin kac-ak saraya gittigi veya goturuldugu tablo galatasaray tarihinin utanc verici tablosudur . bunu yapan yonetim de hemen istifa etmelidir . ayrica bu yonetim ve cevresindekiler galatasaray kulubunu temsil etmiyorlar , bu boyle biline

basri erden :

gs takimi 1980 lerden bu yana tarikatcidir.bu herkes tarafindan bilinen bir gercektir.hakan sukur sadece buzdaginin gorunen kismidir.zamaninda adnan hocaci.fetullahci vb tarikatlarda egitilmis yuzlerce topcu var..arsivleri karistirin goreceksiniz.fb ele gecirmek de istediler ama olmadi

eşitlik :

Şikeci fener yalaka galatasaray

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar