banner864

Galatasaray için menajeri İstanbul'da 11 Temmuz 2014, 13:07

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı
Galatasaray'da İtalyan teknik direktör Cesare Prandelli'nin göreve başlamasının ardından transfer çalışmaları hız kazandı. Sarı-kırmızılı takımdaki kadro hakkında bilgi toplamaya çalışan Prandelli, bir yandan da başkan Ünal Aysal ile yabancı transferinde görüş alışverinde bulundu.

Sarı-kırmızılı takımdaki transfer hareketı devam ederken, İtalya'dan çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Daha önce Roberto Mancini döneminde Galatasaray'ın gündeminde olan İtalyan savunmacı Davide Astori'nin yeniden sarı-kırmızılı takımın hedefinde olduğu belirtildi.

"Menajeri İstanbul'da"

Lazio ile adı geçen Cagliari'nin 27 yaşındaki savunmacısı için Galataaray'ın bu kez çok daha ciddi olduğu öne sürüldü. İtalyan basınında çıkan haberde, Lazio'nun 5 milyon euroya kadrosuna katmak istediği Astori için en büyük engelin Galatasaray olduğu vurgulandı.

Astori ile ilgili haberin devamında iddialar çok daha ciddi boyuta taşınarak, İtalyan savunmacının menajeri Claudio Vigorelli'nin İstanbul'da olduğu ve sarı-kırmızılılarla görüştüğü öne sürüldü.

Ayrıca Prandelli'nin Galatasaray'ın başına geçmesinin ardından Astori'nin sarı-kırmızılı takıma transferinin gerçekleşebileceği ifade edildi.  (Sporx) 


Yorum Gönder