Galatasaray Lisesi'nde pilav günü yapıldı 02 Haziran 2014, 14:44

Galatasaraylılar Derneği’nin düzenlediği Geleneksel Pilav Günü, 80'inci kez Galatasaray Lisesi'nde yapıldı.
Galatasaraylılar Derneği’nin her sene geleneksel olarak düzenlediği Galatasaray Lisesi'nin Geleneksel Pilav Günü, Galatasaray Lisesi’nde yapıldı.

Bu sene 80’incisi gerçekleştirilen Geleneksel Pilav Günü, mezuniyetlerinin 50'nci yılını kutlayan eski mezunların ön bahçedeki Atatürk heykeline çelenk koyması ve saygı duruşu ile başladı.

Tören Tevfik Fikret Salonu’nda devam etti. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, İkinci Başkan Özkan Olcay, Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar ve Galatasaray Lisesi Müdürü Meral Mercan'ın da katıldığı Geleneksel Pilav Günü'nde eski kuşak öğrencileri bir araya geldi.

Geleneksel yaş kütüğüne çiviyi Galatasaraylılar Derneği Başkanı Polat Bengiserp ile beraber Atıf Serdengeçti ve Fuat Diriker çaktı. 50'nci mezuniyet yıllarını kutlayan 1964 mezunları adına da konuşmasını İbrahim Hızalan yaptı. 50'nci yılını dolduran Galatasaray Lisesi eski öğrencileri plaketlerini aldı.

Programın sonunda Avrupa Şampiyonu olan Galatasaray Odeabank ve Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı idarecilileri, teknik heyetleri ve oyuncularına teşekkür beratı verildi. 
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar