banner864

Galatasaray'da istifa şoku 16 Şubat 2015, 17:06

Galatasaray'ın basketboldan sorumlu yöneticisi Can Topsakal, "Koç Ergin Ataman sözümü dinlemiyor" diyerek, şubedeki görevi bırakmak istediğini açıkladı. Yönetim kurulu istifayı kabul etmedi, ancak geri adım atmayan Topsakal Galatasaray Liv Hospital'ın dün oynadığı Torku Konyaspor maçına gitmedi
Hürriyet'te yer alan habere göre; mali sorunlar ve koç Ergin Ataman'ın, genç oyuncu Göktürk Ural'a tokat attığının ortaya çıkmasıyla uzun süredir gündemi meşgul eden sarı kırmızılılarda bu sefer de istifa krizi yaşanıyor.

Galatasaray'ın basketboldan sorumlu yöneticisi olan Can Topsakal, geçtiğimiz hafta yapılan yönetim kurulu toplantısında, 'şube yöneticiliği' görevinden ayrılmak istediğini açıkladı. Topsakal bu kararının gerekçesini de şöyle anlattı:

"OYUNCULARLA KONUŞUR MUSUN DEDİM, DİNLEMEDİ"
"Oyunculara yapılacak ödemelerle ilgili Ergin Ataman'dan bir ricada bulunmuştum. Kendisine 'oyuncularla konuş bize biraz daha zaman tanısınlar' dedim. Fakat kendisi uyarımı dikkate almadı. 'Ben daha ne konuşayım' dedi. Sözümün dinlenmediği bir yerde idarecilik yapmamın anlamı yok. Artık basketbola bakmak istemiyorum."

ulusalkanal.com.tr
Etiketler
Galatasaray

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar