banner864

Galatasaray'da sakatlardan iyi haber 02 Nisan 2014, 14:15

Galatasaray’da sakatlar iyileşiyor. Drogba, dün yapılan antrenmanın ısınma bölümünde, Chedjou ve Emre Çolak ise antrenmanın büyük bölümünde takımla beraber çalıştı.
Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 28'inci haftasında 6 Nisan Pazar günü Türk Telekom Arena'da Fenerbahçe ile oynayacağı derbi maçın hazırlıklarına başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Roberto Mancini yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanın ilk bölümünde, ısınma hareketlerinin ardından pas ve pres çalışması yaptı.

Sarı-kırmızılılarda, daha sonra savunma ve hücum oyuncuları gruplar halinde bir çalışma gerçekleştirirken, antrenmanın son bölümünde topla fiziksel ağırlıklı uygulamalar üzerinde duruldu.

Tedavisinin ardından antrenmanın ilk bölümünde takımla beraber ısınma çalışmasına katılan Didier Drogba, daha sonra takımdan ayrı salonda çalıştı. Sakatlıkları bulunan Aurelien Chedjou ve Emre Çolak da antrenmanın büyük bölümünde takımla çalıştıktan sonra kondisyoner eşliğinde takımdan ayrı ekstra kuvvet ve koordinasyon çalışması yaptı.

Hamit Altıntop ise tedavisinin ardından saha ve salonda takımdan ayrı özel bir program dahilinde çalıştı.

Galatasaray, derbi maçının hazırlıklarına bugün yapacağı çift antrenman ile devam etti.


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder