banner864

Galatasaray'ın yeni hocası belli oldu! 28 Kasım 2014, 10:36

Galatasaray Kulübü, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile prensip olarak anlaştı.
Galatasaray Kulübü, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile prensip olarak anlaştı.

Galatasaray'da teknik direktör süreci hızlı işliyor. Sarı kırmızılı yönetim görevine son verdiği İtalyan teknik direktör Cesare Prandelli'nin yerine Milli Takım Direktörü Fatih Terim'in yardımcısı Hamza Hamzaoğlu'na teklif götürdü.

Sarı kırmızılı kulüp henüz Cesare Prandelli'nin görevine son verildiğine resmiyet kazandırıp, KAP'a bildirmeden teknik direktör sorununu çözmüş gibi. Hamza Hamzaoğlu'na yapılan teklif sonrası genç teknik adamın TFF Yönetimi ve Fatih Terim'den izin istediği ve bu izni aldıktan sonra Galatasaray'ın teklifini kabul ettiği öğrenildi. Hamza Hamzaoğlu ayrıca yaptığı açıklama ile Galatasaray'dan teklif aldığını ve kabul ettiğini açıklayarak bu konudaki bütün tereddütleri de ortadan kaldırdı.

Galatasaray Yönetimi bugün Cesare Prandelli'nin sözleşmesini fesh ettikten sonra Hamza Hamzaoğlu ile resmi sözleşme imzalayacak ve bunu KAP'a bildirecek. Böylece cumartesi günü deplasmanda Gaziantephspor ile karşılaşacak olan Galatasaray'ın başında teknik direktör olarak Hamza Hamzaoğlu yer alacak.

Kadir ÇETİNÇALI/İSTANBUL, (DHA) 

Yorumlar

semih MKocero :

desenize iktidar gs da el attı.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar