banner864

Göztepe Umut ve Egemen'den indirim istiyor 13 Mayıs 2015, 13:11

GÖZTEPE'de yeni sezonda takımda kalıp kalmayacakları henüz netleşmeyen Umut ile kaleci Egemen'in geleceği, yapacakları fedakarlığa göre belirlenecek.
 Teknik direktör Metin Diyadin'in, "Bütçeyi aşmazlarsa kalabilirler" raporunu verdiği 2 futbolcudan aldıkları ücrete zam talep etmemeleri, hatta indirim yapmaları istenecek. Bir haftaya kadar görüşmeye çağrılacak Egemen ve Umut'un yönetimin önerdiği rakamları kabul etmeleri durumunda yeni sezonda da sarı kırmızılı formayı giyeceği öğrenildi. Sözleşmeleri 31 Mayıs'ta bitecek Egemen'in bu sezon 100 bin, Umut'un ise 150 bin TL aldığı bildirildi.

Sarı kırmızılı ekipte bu sezon kiralık oynayan Sivassporlu Fatih ile Eskişehirsporlu Hasan Hüseyin için de sezon bitiminde girişimlere başlanacağı öğrenildi. Diyadin'in takımda kalması yönünde görüş bildirdiği genç oyuncuların kulüpleriyle temasa geçecek yönetim, ekonomik şartların oluşması halinde bu futbolcuları takımda tutacağı açıklandı. Ancak Eskişehirspor Teknik Direktörü Michael Skibbe'nin, devre arasında geldiği Göztepe'de büyük gelişim gösteren 21 yaşındaki Hasan'ı yeni sezon kampında görmek istediği bu nedenle transferin gecikebileceği gelen haberler arasında.

Onur ATIŞ/İZMİR,(DHA)

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar