banner864

G.Saray'dan ayrılacak mı? İşte cevabı... 04 Haziran 2015, 13:47

Güney Amerika ülkelerinden Şili'de düzenlenecek olan Copa Amerika şampiyonası öncesi Uruguay Milli Takım kampına çağrılan Muslera, Guetemala ile oynanacak olan dostluk karşılaşması öncesi bir basın toplantısı düzenledi.
Muslera gazetecilerin kendisine yöneltikleri "Galatasaray'dan ayrılacak mısınız ?" yönündeki sorulara samimi cevaplar vererek "Karşınızda sarı kırmızılı formaya yüzdeyüz adamış bir file bekçisi bulunuyor" dedi.

Galatasaraylı kaleci özellikle adının sürekli İngiliz ekiplerinden Arsenal ile anılmasından duyduğu rahatsızlığı dile getirerek "Şayet ortada bir teklif var ise muhatapları Galatasaray kulübüdür çünkü onların sözleşmeli oyuncusuyum. Önce onlarla otururlar anlaşmaya varırsalar sonra sıra bana gelir" açıklaması yaptı. Galatasaray'ın kalesini korumaktan son derece memnun olduğunuda sözlerine ekleyen Muslera "Geçen haftaya kadar sarı kırmızılı forma altında mücadele ettim. Şimdi ise milli takımımın kalesindeyim. Kendimi işime konsantre etmek istiyorum. Transfer söylentileri beni ilgilendirmiyor" dedi.Mehmet ÇİFTÇİ
DHA
Etiketler

Yorum Gönder