banner864

'Hedefimiz kalıcı olmak' 08 Temmuz 2015, 15:36

BURSASPOR'un yeni transferi Makedon 1.90 boyundaki stoperi Sedat Berisha ve yeşil beyazlı kulübün geçen yıl Adana Demirspor'a kiraladığı Oğuz Han Aynaoğlu, kalıcı olmayı hedeflediklerini söyledi.
 SEDAT BERİŞHA: "UYUM SAĞLADIM"

Sedat Berisha, takım olarak yoğun bir tempoda uyum içerisinde çalıştıklarını belirtirken şunları söyledi:

"Takım arkadaşlarımız ve antrenörlerimizle birlikte uyum içerisinde çalışıyoruz. Tüm takım arkadaşlarım bana yardımcı oluyorlar. Herkes benimle ilgileniyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Benim oynadığım mevkide çok kaliteli oyuncular var. Burada tatlı rekabet olacak. Hak eden formayı alacak. Bende bu rekabetin içerisinde her zaman olacağım. Bursaspor ve Bursa şehrine çabuk alıştım. Bursaspor'da başarılı olup burada uzun yıllar forma giymek istiyorum."

OĞUZ HAN: FAYDALI OLMAK İSTİYORUM

Genç orta saha oyuncusu Oğuz Han Aynaoğlu, bir an önce sakatlığını atlatıp takımla birlikte çalışmak istediğini vurgularken şöyle konuştu:

"Geçtiğimiz sezon Adana Demirspor'da kiralık olarak forma giymem benim açımdan çok iyi oldu. Tüm sezon boyunca maçlarda görev aldım. Genç oyuncular açısından önemli olan fazla maç oynamak. Bende bunu başarıp kendimi geliştirdiğime inanıyorum. Umarım bu sezon başı hazırlı kampında kendimi kanıtlayıp Bursaspor'a fayda sağlarım. Fıtık ameliyatı geçirdiğim için takımdan ayrı çalışıyorum. Sakatlığım beklediğimden iyi gidiyor en kısa zamanda takımla birlikte çalışmalara başlayacağım. Geçen sezon Bursaspor'u çok takip ettim. Benim oynadığım mevkide çok iyi oyuncular var, bu yıl güzel bir forma rekabeti olacaktır. Hocamız en iyi olana formayı verecektir. Bu da takımımıza fayda sağlayacaktır. Bu yıl öncelikli hedefim sakatlığımı atlatıp bir an önce takımla birlikte çalışıp Bursaspor'da kalıcı olmak. Her oyuncunun hayali A Milli takımda forma giymektir, ben öncelikle Bursaspor'da düzenli olarak oynayıp daha sonra A milli takıma yükselmek istiyorum."

DHA
Etiketler
Bursaspor

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar