banner864

Hido, UBA Pro Exposure kampında 05 Ağustos 2015, 17:30

Uluslararası Basketbol Akademi ve Eleven Group organizasyonuyla profesyonel yabancı basketbolcuları Antalya’da buluşturan UBA Pro Exposure kampının son gününde NBA’deki Türk oyunculardan Hidayet Türkoğlu ile katılımcı sporcular bir araya geldi.
Daha iyi liglerde forma giyebilmek için Belek’teki kampta toplanan sporcular, profesyonel takım temposunda yapılan çalışmalar ve maçlar ile gelecek sezona hazırlanıyorlar. Basketbolcular, kendilerini gösterebilmek için adeta birbirleriyle yarıştılar.

Önümüzdeki sezon NBA’deki 1000. maçına çıkacak olan Türkoğlu, ABD, Danimarka, Kongo, İtalya ve Somali asıllı sporculardan oluşan UBA Pro Exposure takımına yaptığı konuşmada basketbol kariyerlerine nasıl yön vermeleri gerektiklerini anlattı.

Gloria Sports Arena’da düzenlenen etkinliğe katılan basketbolcuların yaptığı antrenmanlar ve maçlar kıran kırana geçti. Sporcuların Türkiye'ye ve çevre ülkelere transfer olmaları beklenirken, kamp yetkilileri Adin Adinoviç ve Serdar Ortakuyu, yaz ve kış olmak üzere organizasyonun her sene tekrarlanacağını ve misafir sporcu sayısının her dönemde artacağını belirttiler.

İHA 

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar