banner864

Hleb transferini bitirme aşamasına geldi 31 Aralık 2013, 14:15

Fenerbahçeli Semih Şentürk ile 1,5 yıllık anlaşma sağlayan M.P. Antalyaspor, transferde hız kesmiyor. Başkan Gültekin Gencer, Alexander Hleb transferinin bitme aşamasına geldiğini söyledi. Gencer, diğer transferlerle ilgili gelişmeleri de anlattı.
Transferde hız kesmeyen Medical Park Antalyaspor, Alexander Hleb transferini bitirme aşamasına geldi. Başkan Gültekin Gencer, devre arası planlarını anlattı.

Ligin ilk yarısını 14'üncü sırada tamamlayan Medical Park Antalyaspor, ara transfer dönemine hızlı girdi.

Fenerbahçe'nin golcü oyuncusu Semih Şentürk ile prensipte 1,5 yıllık anlaşma sağlayan Akdeniz ekibi, gözünü yabancı oyunculara çevirdi.

Ara transfer hakkında bilgi veren Başkan Gültekin Gencer, sezon başında Rusya'nın Terek takımına sattıkları eski oyuncuları İsmail Aissati’yle de ilgilendiklerini açıkladı.

Gencer, "Aissati, bize dönmek istediğini iletti. Oyuncu ile anlaştık. Kendisi de kulübüyle anlaşırsa devre arası kampına katılacak. Aissati'yi kiralık olarak alma ihtimalimiz yüksek" diye konuştu.

Kalecileri Hakan Arıkan ile 3 yıllık sözleşme yenilediklerini ifade eden Gencer, Bate Borisov'un tecrübeli oyuncusu Alexander Hleb’e de son bir teklif yaptıklarını ifade etti.

Gencer, bonservisi elinde olan oyuncunun teklifi kabul etmesi durumunda perşembe günü Antalya'ya gelerek antrenmana katılacağını söyledi.

Antalyaspor Başkanı ayrıca Fenerbahçeli Yobo için görüşmelerini sürdürdüklerini belirtti.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder