banner864

'İki sene çok dayak yedik' 28 Mayıs 2015, 00:11

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, seçim kararı almak için gerekli değerlendirmeleri yapacaklarını ve acele karar almayacaklarını açıkladı.
Serdar Adalı'yı seçim için hırslandırmaya çalışanların olduğunu söyleyen Orman, teknik direktör konusunda görüşmelerin sürdüğünü belirtti. Fikret Orman iki sene boyunca dışarıda oynayarak çok dayak yediklerini de ifade etti.

Kulüp televizyonuna konuşan Fikret Orman'ın açıklamaları şu şekilde:

"ŞEÇİM İÇİN GEREKEN DEĞERLENDİRMEYİ YAPACAĞIZ"

"Seçime Mali Genel Kurul'da karar verdim. Beşiktaş'ın menfaatlerinin zamanlamasına da bakmak lazım. Bilic ile yolları ayıracağız. Hoca var ,transferler var. Stadı yeni sezona açmamız lazım. Şu anda seçim sandığını insanların önüne koymaktan endişem yok ama, Beşiktaş'a zarar vermeden yapmak lazım. Önümüzde Ramazan var, stat var. Yönetim kurulu ile konuşacağız ve seçimle ilgili tarihe bakacağız. Bugünden yarına olacak şey değil. Zaten 1 sene içinde genel seçim var. Her şeyi değerlendirip karar vereceğiz"

"SERDAR ADALI'YI SEÇİM İÇİN HIRSLANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR"

"Bu camialarda yöneticilik yapmak çok zor. İnsanların isimleri, yok o alınmış, o çıkıyormuş, palavradan başka bir şey değil bunlar. Burası öyle bir yer ki, kardeşi kardeşe düşman ederler. Yönetim kurulumuz ile ilk etapta konuşacağız. Serdal Adalı'yı listeye alıyormuşum. Onunla aramızda böyle konuşma geçmedi. Ben güven oylamasına gideceğim dedim. Biz Beşiktaş'ı bırakmadık ki, sahipsiz kalsın. Arkadaşlar Serdal'ı da hırslandırmaya çalışıyorlar. Tabii ki Beşiktaş başkanlığı akıllarından geçiyorsa, aday olabilirler. Seçim ortamları bazılarına şenlik çıkartır. Beşiktaşlılar doğru yolu bulabilecek konumdadır. Bizim 1 senelik daha doğal bir süremiz var. Özellikle genç insanlarda bir şey var. Ben sandıktan kaçmam"

"İKİ SENE ÇOK DAYAK YEDİK"

"Hocayla alakalı daha lig bitmedi. Giden hocanın da bir raporu olur, gelen hoca inceler. O geliyor, bu gidiyor, bunlar palavra. Bizim Beşiktaş'a yakışır şekilde ligi bitirip, Bilic ile yollarımızı ayırıp, bu hafta sonu ya da gelecek hafta Bilic ile basın toplantısı yapıp süreci tamamlamamız lazım. Tabii ki bazı görüşmeler yapılacaktır. Oyuncularımızın hepsi çok kıymetlidir. Beşiktaş'ın gündemini abuk sabuk şeylerle meşgul etmesinler. 2 sene dışarıda oynayarak çok dayak yedik, en kısa sürede stadımıza dönmek istiyoruz. Artık bu yaz bu işi bitirmemiz lazım"

ALİ DANAŞ
İHA
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar