banner864

İnegöl Belediyespor'da 2 imza 09 Temmuz 2015, 17:11

TÜRKİYE Erkekler Voleybol 1'inci Ligi takımlarından İnegöl Belediyespor, Palandöken Belediyesi'nden smaçör Faik Yaz'ı 1 yıllığına kadrosuna dahil ederken, iç transferde ise pasör Rahmi Çağlar Aksoy ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.
 İnegöl Belediyespor Tanıtım ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Cebrail Kemer, İnegöl Belediyespor tesislerinde düzenlenen basın toplantısında, dış transferde Faik Yaz ile bir yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi. Faik Yaz ile birkaç yıldır ilgilendiklerini ifade eden Kemer, şöyle konuştu:

"Kısmet bu seneneymiş. Faik Yaz kardeşimiz takımımıza güç katacağını düşünüyoruz. transferin her iki taraf açısından hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bize iyi hizmet edeceğinden şüphemiz yok. Kendisine başarılar diliyorum" dedi.

Faik Yaz ise İnegöl Belediyespor'a geldiği için mutlu olduğunu belirterek, "Daha önceleri de görüşmelerimiz olmuştu. Olmamıştı. Kısmet bu sezona. İnşallah başarılı sezon geçireceğiz. Taraftarımızı da şimdiden maçlara davet ediyoruz. Çok güzel bir sezon bizi bekliyor. Hayırlısıyla sezonumuzu en iyi şekilde bitireceğiz" şeklinde konuştu.

DHA

Yorum Gönder