banner864

İnşaat sürüyor 07 Şubat 2014, 18:15

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve Futbol Federasyonu heyeti, Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde medya kuruluşlarının spor müdürleriyle bir araya gelerek, tesisleri gezdirdi.
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve Türkiye Milli Takımlar Futbol Direktörü Fatih Terim, inşaatı devam eden Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde medya kuruluşlarının spor müdürleriyle birlikte incelemelerde bulundu.

İnşaatında 310 günü geride bırakan ve yaz aylarında açılması planlanan Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri inşaatında incelemelerde bulunan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Milli Takımlar Futbol Direktörü Fatih Terim ve medya kuruluşlarının spor müdürleri tesis hakkında bilgiler aldı. İncelemelerin ardından Demirören ve Terim, spor müdürleri ile birlikte yemek yedi.

Düzenlenen yemek sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, tesislerin inşaatında emeği geçen herkese teşekkür ederek, Fatih Terim ile Türk Futbolu’nun önemli yerlere geleceğine inandığını söyledi.

Türkiye Milli Takımlar Direktörü Fatih Terim ise tesisi ilk defa gezdiğini ve böyle bir tesise ihtiyacları olduğunu vurguladı.

311 gündür inşaatı devam eden Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nin yaz aylarında açılmasının planlandığı belirtildi.

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

Yusuf Doğan :

Fatih hocaya böyle bir Tesis yakişir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder