İsmail Köybaşı’nın şampiyonluk isteği 19 Ocak 2015, 12:45

Beşiktaşlı futbolcu İsmail Köybaşı, “Camia olarak inandığımız takdirde bu emeğin en büyük karşılığını bir kupa olarak alacağımıza tekrardan inanıyorum” dedi.
 River Palete ile oynanan turnuva müsabakasının güzel bir idman maçı olduğuna değinen Beşiktaşlı futbolcu İsmail Köybaşı, “Eksiklerimizi görmek için fizik kondisyon adına kendimizi geliştirmek için bunlar güzel maçlar. Kupada bunun ufak bir parçası, ödülü. Hakkettiğimizi düşünüyorum. İnşallah bu aldığımız kupaları sezon sonuna taşımak, en büyük isteğimiz arzumuz. Bunun için de devamlı çalışıyoruz, mücadele ediyoruz. Camia olarak inandığımız takdirde bu emeğin en büyük karşılığını bir kupa olarak alacağımıza tekrardan inanıyorum” açıklamasını yaptı.

Devre arasında da sağ bek olarak sezona başladığının hatırlatılması üzerine genç futbolcu, “Başarılı performanslar gösterdiğime inanıyorum. Bunu devam ettirmek için de var gücümle çalışıyorum. Verilen görevi en iyi şekilde sahada uygulamak benim işim. Bana inananları mahcup etmiyorum” yanıtını verdi.

Doğan Gündoğdu
İHA


Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar