banner864

Juventus'a geçit yok 10 Ocak 2015, 14:45

Abdürrahim Albayrak, Sneijder ile sezon sonu sözleşmesinin uzatılacağını ve kendilerinin 8 aylık bir ara yönetim olduğunu hatırlatarak bu konuda da beklemelerini istedi.
Sarı kırmızılı yönetimde başkan yardımcısı olan Abdürrahim Albayrak ve Ali Dürüst Sneijder'in menaceri Guido Albers Türk Telekom Arena'daki idari binada biraraya geldiler. Yapılan görüşmede Guido Albers Juventus'un Sneijder için kendilerine teklifte bulunduğunu iletti. Ancak sarı kırmızılı yöneticiler Sneijder'in ancak sözleşmesinde bulunan "20 milyon euroya karşılık serbest kalır koşulunun" karşılanması durumunda Sneijder'in gitmesine izin verebileceklerini kesin bir dille iletti. Galatasaray'ın Sneijder'ı kolay bırakmaya niyeti olmadığını anlayan Guido Albers sözleşmesinin uzatılmasını ve en az 4 yıllık yeni sözleşme yapılmasını önerdi. Ancak Abdürrahim Albayrak, Sneijder ile sezon sonu sözleşmesinin uzatılacağını ve kendilerinin 8 aylık bir ara yönetim olduğunu hatırlatarak bu konuda da beklemelerini istedi.
Sneijder'ın menajeri Guido Albers'de bu görüşme sonrası Türk Telekom Arena'dan ayrıldıktan sonra yaptığı açıklamada Galatasaray'a Juventus'un teklifini ilettiğini ancak kulübünün Sneijder'i kesinlikle bırakmaya niyeti olmadığını söyledi.
Bu görüşme sonrasında Sneijder ile Juventus arasındaki flörtün sona erdiği söylenebilir. Ancak İtalyan kulübünün daha önce ortaya attıkları 5 milyon euroluk bonservis bedeli önerisini artırıp, sarı kırmızılı yönetimin kapısını çalması halinde farklı bir gelişme olabilir mi, bunu da zaman gösterecek.

Kadir Çetinçalı
DHA
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar