banner864

Kartal Paşa'ya dönüyor 03 Şubat 2014, 12:49

Beşiktaş, Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'na dönüyor. İkinci yarıdaki maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamaya karar veren siyah beyazlılar, Kayseri Erciyesspor maçındaki olumsuz şartlar nedeniyle, maçlarını Kasımpaşa Stadı'nda oynamayı planlıyor.
Beşiktaş ligin 21. haftasında Bursaspor ile yapacağı karşılaşmayı Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynamaya hazırlanıyor.

Siyah beyazlılar, sezonun ikinci yarısında iç saha maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamayı kararlaştırmıştı.

Yönetim kurulu bir süre önce yaptığı toplantıda Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nı ikinci yarıda kullanmamayı ve ilk 8 haftada olduğu gibi yine Olimpiyat Stadı’nı tercih etmeyi uygun görmüştü.

Alınan bu karar doğrultusunda 19. haftada oynanan Kayseri Erciyesspor maçı Olimpiyat Stadı’nda oynandı. Beşiktaş karşılaşmadan 3-2 galip ayrılsa da teknik heyet ve futbolcular stadyumdan memnun kalmadıklarını yönetime iletti.

Maç esnasında havanın sıcaklığının sıfırın altına düşmesinin yanı sıra esen sert rüzgarın futbol oynamaya elverişli olmadığına dikkat çeken teknik heyet, doğu tribününü tamamen boş olmasının da oyuncuları olumsuz etkilediği yönetime aktardı.

Bu şartların şubat ayının ikinci haftasında oynanacak Bursaspor karşılaşmasında da benzer şekilde olacağının tahmin edilmesi nedeniyle yönetim kurulu Bursaspor maçını Kasımpaşa Stadı'nda oynanmasını planlıyor.

Bu hafta içinde temaslara başlayacak olan yönetim kurulu, Bursaspor ile oynayacakları maçı Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynama talebini Kasımpaşa Kulübü'ne iletmesi tahmin ediliyor.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder