banner864

Kartal'a derbi ağır geldi 24 Şubat 2014, 13:55

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray derbisinin kaybetmesinin yanı sıra sakat futbolcularının çoğalmasıyla da sıkıntıya girdi.
Spor Toto Süper Lig'de haftasonu oynanan Galatasaray-Beşiktaş derbisinde siyah beyazlı sakat futbolcuların çoğalması sıkıntı yarattı.

Siyah-beyazlılarda, hastaneden taburcu olan ve ciddi bir sağlık sorunu olmadığı açıklanan kaleci Cenk Gönen'in dışında 5 futbolcu derbi maçta sakatlandı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Tolga Zengin, Manuel Fernandes, Necip Uysal, Oğuzhan Özyakup ve Gökhan Töre'nin tedavilerine başlandığı bildirildi.

Görme ve odaklanma kaybı yaşadığı nedeniyle oyundan çıkarılan Tolga Zengin'in yarın göz kontrolünden geçeceği kaydedildi.

Sol diz patela tendonuna ve sol ayak bileğine darbe alan Manuel Fernandes, sol ayak baş parmağında darbeye bağlı ezilme ve kanama olan Necip Uysal, sol ayağında metatarsal kemiğinde darbeye bağlı ödem olan Oğuzhan Özyakup ve sağ dizinde darbeye bağlı ağrısı olan Gökhan Töre'nin tedavilerine başlandığı ifade edildi.

ulusalkanal.com.tr
 

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar