Kartal'ın hedefi "Hunt" 02 Nisan 2014, 13:59

Werder Bremen'in orta sahadaki beyni Aaron Hunt "Buradan gözyaşları içerisinde ayrılacağım" dedi. Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan oyuncu, Alman basınına yaptığı açıklamada kariyerine nerede devam edeceği konusunda henüz karar vermediğini söyledi.
Beşiktaş'ın transfer gündemindeki Aaron Hunt sessizliğini bozdu... Alman Bild Gazetesi’ne konuşan 27 yaşındaki oyuncu "Werder Bremen'den gözyaşları içinde ayrılacağım" dedi.

Beşiktaş'a transferi gündemde olan Werder Bremenli Aaron Hunt, Alman basınına kulübünden ayrılacağını söyledi. Sezon sonu sözleşmesi bitecek 27 yaşındaki oyuncu 1 hafta önce kulübünün kendisine sunduğu yeni sözleşme teklifini kabul etmemişti.

Siyah beyazlı takımın transfer listesinde bulunan Hunt, "2003 yılından bu yana Werder Bremen forması giyiyorum ama artık farklı bir deneyim yaşamak istiyorum" şeklinde konuştu.

Alman oyuncu, transfer olacağı takım hakkında net bir açıklama yapmazken, "Bir süredir teklifler alıyorum ama hiçbir takımla anlaşmadım. Kariyerime nerede devam edeceğim konusunda aldığım bir karar yok. Şu an aklımda olan tek şey Werder Bremen forması ile sezon sonuna kadar en iyi performansı sergilemek" ifadeleri kullandı.

Alman basınında Beşiktaş'ın Hunt'a yıllık 2 milyon euro önerdiği tecrübeli oyuncunun da teklifi kabul etmeye yakın olduğu iddia edildi.


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar