banner864

"Kayserispor maçı zor olacak" 25 Nisan 2014, 13:51

Kardemir Karabükspor, Spor Toto Süper Lig'de Pazar günü karşılaşacağı Kayserispor maçı hazırlıklarına devam etti. Antrenman öncesi açıklamalarda bulunan teknik direktör Tolunay Kafkas, E-Bilet uygulamasında sıkıntılar olduğunu söyledi.
Kardemir Karabükspor, hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Kayserispor maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Yakşalaşık 1,5 saat süren antrenmanda futbolcular düz koşu ve ısınma hareketlerinin ardından taktiksel çalışma yaptı. Hafif sakatlığı bulunan Ahmet İlhan Özek ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Teknik direktör Tolunay Kafkas, Çamlık sahasında yapılan antrenman öncesi açıklamalarda bulundu.
"Zaman zaman takımlar bu durumlara düşebiliyorlar. Bizim açımızdan da çok zor ve kritik bir maç. Bu maçtan alacağımız netice bizim de yerimizi belirleyecek maçlardan bir tanesi. Kalan maçlarımızda ligi layık olduğumuz yerde bitirmek için büyük bir mücadele göstereceğiz"

Kafkas, Lig'in kalan maçlarını iyi değerlendirip Avrupa kupalarına gitmek istediklerini belirtti.
"Kalan 4 maçta 50 metreye girildi. Burada kim hızlı koşarsa Avrupa kupalarına gidecek. Her takım için 12 puan var ve her takım bu puana talip. Becerebilirsek Avrupa’ya gideceğiz, beceremezsek de ligi ilk 10 içerisinde bitirmek istiyoruz"

Kafkas, E-Bilet uygulamasını da değerlendirdi.
"Eğer uygulama doğruysa sıkıntı görmüyorum ama uygulamanın bir takım sıkıntıları var. Bunun oturulup konuşulup, tartışılıp doğru bir zemine oturtmak lazım"

Karabükspor’un milli oyuncusu İshak Doğan ise hedeflerinin Avrupa kupaları olduğunu söyledi.
"Son 4 maçta en iyi skoru alarak Avrupa’ya gitmek istiyoruz. Kayserispor’un durumu kritik ve bizimle final maçı oynayacaklar. Biz de ona göre sabırlı oynayarak 3 puanı alıp yolumuza bakacağız"
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar