"Kazanmaya mecburuz" 14 Ekim 2013, 17:23

Brezilya 2014’ü garantilemesine rağmen son maçında Macaristan’a gol yağdıran Hollanda'nın iki önemli oyuncusu Sneijder ve Kuyt, Türkiye karşılaşması öncesi açıklamalarda bulundu. Her iki oyuncu, Türkiye karşısında kazanmaya mecbur olduklarını söyledi.
 Türkiye ile Hollanda arasında oynanacak kritik karşılaşma öncesi, Dirk Kuyt ve Wesley Sneijder, önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'nin Hollandalı oyuncusu Dirk Kuyt, Türkiye’nin son maçlardaki performansının mucize olduğunu söyledi...

"Fatih Terim göreve gelmeden önce takım ölüydü, üzerine de toprak atmışlardı". Maç Şükrü Saracoğlu'nda oynanacak ve ateşli bir atmosfer olacak. Her maç öncesi istiklal marşı okunuyor. Taraftarın Kadıköy’de bizi hoş karşılayacağını düşünmüyorum. Bizim statta kale arkaları çok dik. Oradan sıkı bir tezahürat geleceğini düşünüyorum. Statta locam var. Çocuklarım da büyük olasılıkla bu maçta olacak. Neyse ki locanın kilidi var.Sahaya kazanmak için çıkacaz. Sizin için bir şeyi yapabiliriz’ demiştim, o da Macaristan’ı yenmekti. Gerisi Türkler’in elinde. Türkler, Dünya Kupası’na gitmeyi çok istiyor.

Galatasaray'ın Hollandalı oyuncusu Wesley Sneijder de, Türkiye için "Ya hep ya hiç" mücadelesi olacağını belirti.

Türkiye için "Ya hep ya hiç" mücadelesi olacak, "Bu seviyede kimse kimseye hediye vermez". Herkes kendi gücüyle kazanmalı. Bizim de kazanmak için bir nedenimiz var. Dünya kupası finalleri için çekilecek kurada 1. torbada yer almak istiyoruz. Bunun için kazanmak istiyoruz. Şu da bir gerçek ki bizi bir cehennem bekliyor. Ancak şu da var; Eğer Brezilya yolunu Türkler’e kapatırsam, beni kolay kolay affedeceklerini sanmıyorum.


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar