Lucescu'dan maç sonrası ilk açıklama: Bizi ipten aldı 06 Ağustos 2015, 10:26

Fenerbahçe'yi 3-0 mağlup etmeyi başaran Shakhtar Donetsk'in tecrübeli teknik direktörü Mircea Lucescu, karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında "Çok güçlü bir takımı eledik. Şans bizim yanımızdaydı. Kalecimiz Pyatov bizi ipten aldı" yorumunda bulundu
Shakhtar Donetsk Teknik Direktörü Mircea Lucescu, çok zor bir maçta güçlü bir rakibi elediklerini ifade ederek, "Güçlü bir takım karşısında turu geçtik. Şans bizim yanımızdaydı. Rakibin birkaç gol şansı vardı. Gerçekçi bir skor olmadı ve şans bizim yanımızdaydı. Kalecimiz Pyatov bizi ipten aldı. Rakibimizin etkili olduğu anlar da oldu. Eğer daha organize olabilselerdi, daha fazla baskı kurabilirlerdiFenerbahçe'ye üzüldüm. Özellikle orta saha oyuncularımız çok iyiydi. Çok güçlü bir takımı eledik" diye konuştu.

"UEFA'DAN FRED İLE İLGİLİ BİR BELGE ALMADIK"
Doping testi pozitif çıkan Brezilyalı Fred'le ilgili kendilerine herhangi bir resmi belge gelmediğini dile getiren Lucescu, "Fred'le ilgili herhangi bir diskalifiye belgesi almadık. Fred, Paraguay'a ifade vermeye gidecek ve orada haklılığını savunacak. Ne UEFA'dan ne de başka bir kurumdan Fred'in oynamamasıyla ilgili hiçbir resmi evrak gelmedi. Gelmediği sürece de Fred'i oynatacağız" dedi.

Tecrübeli çalıştırıcı ayrıca, Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'nın Alman hakem Felix Zwayer tarafından tribüne gönderilmesiyle ilgili şunları söyledi; "Hakem çok riskli bir karar verdi ama doğru olduğuna inanıyorum."
(hürriyet)
Etiketler

Yorumlar

cengiz baykut :

ulusal kanal izleyicisi ve aydınlık gazetesi okuruyum spor servislerine geçmis olsun dileklerimi sunarım çünkü fenerbahçe,nin yayın organı gibi koyu bir fener taraftarları oldukları için ne kadar üzüldüklerini tahmin ediyorum Allah hepsine sabır versin.

TC Alaybeyi :

UEFA takım sıralamasında Shaktar 23., FB ise 63. ! FB'den bir kaç gömlek üstün bir takım sonuç normal.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar