banner864

Maçta fenalaştı hastaneye kaldırıldı 14 Aralık 2014, 09:42

Kayserispor - Adanaspor karşılaşması oynanırken kulübede fenalaşan Adanaspor Teknik Direktörü Levent Eriş hastanede tedaviye alındı.
Maçın 38'inci dakikasında kulübede rahatsızlanan Adanaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, stattaki ambulans ile Acıbadem Kayseri Hastanesi'ne götürüldü. Burada tedaviye alınan Eriş ile ilgili açıklama yapan Başhekim Dr. Ömer Akbeyaz, "Teknik direktör Levent Eriş hastanemiz acil servisine getirildi. Eriş'in yapılan ilk muayenesinde ve EKG'sinde tansiyonunun yüksek olduğu ve strese dayalı fenalık geçirdiği belirlendi. Kendisi bir süre hastanemizde tutularak, gerekli ilaçlar verildi. Bir süre daha hastanemizde dinlendikten sonra taburcu edilecek" dedi.

BAŞHEKİM: KALPLE İLGİLİ BİR SORUNU YOK

Acıbadem Kayseri Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Akbeyaz, Adanaspor teknik direktörü Levent Eriş’e, yüksek tansiyon ve vertigo teşhisi konulduğunu belirterek şöyle dedi:

"Levent Hoca'nın yapılan tetkikleri sonucu kalple ilgili herhangi bir sorunu olmadığı anlaşıldı. Hocanın fenalaşmasına tansiyon yüksekliği ve geçici baş dönmesi (vertigo) neden olmuş bu durum stres ve soğuk kaynaklı olabilir. Kendisini rahatlatmak için serum yapıldı. En kısa sürede de taburcu edeceğiz’’ dedi. DHA
Etiketler

Yorum Gönder