banner864

'Melo'nun gözyaşlarını ben sildim' 28 Ağustos 2014, 16:24

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, Süper Kupa'da penaltı kaçıran takım arkadaşı Melo için, "Kaçırdığı penaltı yüzünden döktüğü gözyaşları ben sildim" dedi.
Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, Süper Kupa'da penaltı kaçıran takım arkadaşı Melo için, "Kaçırdığı penaltı yüzünden döktüğü gözyaşları ben sildim" dedi.

Galatasaray Kulübü'nün ev sahipliğinde gerçekleştirilen Lukoil Çocukların Şampiyonlar Kupası'nı izlemeye gelen Selçuk İnan, burada basın mensuplarıyla sohbet toplantısı yaptı.

İnan, "Melo'nun yanında olduğumu göstermem için beraber fotoğraf mı çektirmeliyim? Kaçırdığı penaltı yüzünden döktüğü gözyaşları ben sildim. Daha bugün idmanda sadece Melo'nun yanındaydım" dedi.
GS TV'ye Süper Kupa finalindeki Fenerbahçe derbisi hakkında da açıklamalarda bulunan Selçuk İnan, "Her derbi sonrasında sadece kişileri konuşuyoruz. Sahada farklı dışarıda farklı bir kişi olamazsanız. İnsanın sadece bir kişiliği olur.
Kişileri konuşmaktansa futbolu konuşalım. Herkesi futbola davet ediyorum. Sahada yapılan çirkin hareketleri kimseye yakıştıramıyorum. Biz futbolcular olarak insanlara örnek olmalıyız. Onları yönlendirmeliyiz. Bulunduğumuz büyük camiaları temsil etmeye çalışıyoruz. O yüzden daha dikkatli olmalıyız" şeklinde konuştu.İSTANBUL / DHA

Yorumlar

olcay mete :

Selcukun goruslerine katilmamak mumkun degil. Selcuk'a sormak istedigim farkli bir konu var [Tabii sizin araciliginizla] Turkiyemizde milyonlarca insanimiz kisi basina hanede yuz. yuzelli lirayla gecim savasi verirken aldiklari uc. ucbucuk milyon tl ler vijdanlarini sizlatmiyormu.tesekku ederim.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar