banner864

O sözleri Volkan'a pahalıya patladı! 26 Ağustos 2014, 12:33

Kurtarışları ile Süper Kupa'ya damga vuran Muslera, maçın adamı seçilirken, Volkan Demirel ise rakiplerine karşı yaptığı hareket ve söylediği sözlerle geceye damga vurdu.
Kurtarışları ile Süper Kupa'ya damga vuran Muslera, maçın adamı seçilirken, Volkan Demirel ise rakiplerine karşı yaptığı hareket ve söylediği sözlerle geceye damga vurdu.

9 maç ceza
Akşam gazetesinde yer alan habere göre,Volkan penaltı atışları sırasında kenardayken Mehmet Topuz'a "At da bitsin" anlamında bir işaret yaparken, kameralara yansıyan bir görüntü de geniş yankı uyardırdı. Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel'in Melo'ya yönelik sözleri konuşulurken sosyal medyaya Galatasaraylılar'a doğru tombala çekerkenki görüntüleri düştü. Bu hareket için yüzlerce yorum yapıldı. TFF Hukuk Kurulu, Volkan'ın tombala hareketine soruşturma açarsa Fenerbahçeli kaleci sportmenliğe aykırı hareketinden dolayı 1 ila 3 maç ceza alabilir.

Volkan Demirel'in Felipe Melo'ya yönelik sözleri ise sportmenliğe aykırı açıklama kapsamına giriyor. Disiplin Talimatı'nda bu sözlerin karşılığı 2 ila 6 maçtan men. Volkan iki ayrı eyleminden dolayı alt limitten ceza alırsa en az 3, maksimum da 9 maç ceza alabilir. Tombala raporlarda yer almazsa Volkan Demirel'in cezası minimum 2 maçla sınırlı kalabilir.

(İlgili haberi okumak için görselin üzerine tıklayın)ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

tuncay56k :

bu adam hasta tedavi şart hatta sahalardan uzak tutulması gerek. şımarık (kuro) a sosyal davranışlarından bıktık artık

ilhami şimşek :

emre ve volkan fenerbahçenin kalitesini bozuyor gerçekten ama melo gibi birine bu ülkede spor yapma şansı verilmemeli.

iski :

Volkan ve emre her zaman ki gibi gerçek yüzlerini ortaya cikardilar bunlara başkan değil hiç kimse bişey yapamaz tek adamları onlar cunki

cimbom :

kesinlikle tedavi edilmesi gereken klinik bir vaka.

mehmet taşdelen :

hala volkanı savunan fenerbahçeliler var emre volkan gibiler yüzünden fenerbahçenin kalitesi bozuluyor

hüseyin karaca :

spor seyircisine kızıyor volkan penaltı atışlarındaki yaptığı hareketler hep seyirciyi tahrik ediyor.galata saray kalecesine bak birde volkana her şey ortada vol kana her şey hak

İstanbullu :

Hiç şaşırmadım.. Geldiği kültür, spor kulübünü ve de başkanını layıkıyla temsil etti

Kalamışlı :

Ülkenin içinde olduğu durumdan,her kesin sağduyuya ihtiyacı var hele topluma mal olan kişiler daha dikkatli olmalı

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar