Orduspor yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor 08 Ağustos 2015, 11:04

Eski oyuncularına olan borçlarından dolayı transfer yasağı bulunan ve yeni sezon öncesinde A2 takımından gelen oyuncularla kamp çalışmalarını sürdüren Spor Toto 2. Lig ekibi Orduspor'un Teknik Direktörü Sinan Bayraktar, “Taşıma suyla değirmen dönmüyor. Neticede çok borç var. O zaman ne yapacaksınız? Fabrika ayarlarına geri dönmesi gerekiyor Orduspor’un” dedi.
 Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Orduspor, yeni sezon hazırlıklarını Nevşehir’in Avanos ilçesinde sürdürüyor. Takım antrenmanlarını kamp yaptıkları otelin tesislerinde Teknik Direktör Sinan Bayraktar yönetiminde gerçekleştiriyor. Antrenmanlarda genç oyuncuları ile yakından ilgilenen Bayraktar, hata yapan oyuncuları sık sık uyararak eksikliklerini gidermeye çalışıyor.

Kapadokya’da kamp için iyi bir ortam bulduklarını ve burada yeni sezon öncesinde hazırlık maçları yaparak takımın eksikliklerini gidermeyi amaçladıklarını ifade eden Orduspor Teknik Direktörü Sinan Bayraktar, bu maçların genç futbolcuların kendilerini göstermesi için iyi bir fırsat olacağını vurguladı. Bayraktar, "İlk hazırlık maçımızı Yeşil Kırşehirspor ile oynayacağız. Bu maçlar takımımızın durumu hakkında bize bilgi verecek. Kadromuz biraz daha netleşecek ve neler yapabileceğimizi göreceğiz. Yapacağımız 5-6 hazırlık maçından en az ikisini kendi ligimizde bulunan Kartalspor, Ümraniyespor gibi takımlarla gerçekleştireceğiz. Şu ana kadar her şey çok iyi gidiyor” diye konuştu.

İHA

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar