banner864

''Oyunlara gelmeyeceğiz'' 04 Mart 2014, 18:25

İbrahim Hacıosmanoğlu, tarafından yapıldığı öne sürülen "Fenerbahçe şampiyon olmasın diye elimizden geleni yapacağız" iddiasını yalanladı. Yapılanların bir senaryo ürünü olduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu, maç öncesi yapılan oyunlara gelmeyeceklerini söyledi.

Yaklaşan Fenerbahçe maçı öncesinde bu ve benzeri maksatlı, planlı haberler yazılan senaryoların bir ürünüdür, bu maça ilişkin hiçbir yayın organına bir beyanatım olmamıştır diyen Hacıosmanoğlu, Tamamıyla hayal ürünü olan bu tür haberleri yapanlar ve kullananlarla ilgili hukuki zeminde gerekli tüm girişimleri avukatlarım yapacaktır dedi.

Kimin şampiyon olacağının Trabzonspor'u ilgilendirmediğini belirten Hacıosmanoğlu, "Biz bunun tarafı olmayacağız. Bu sezon ligde istediğimiz yerde değiliz. Biz sahaya çıkıp, Trabzon'a yakışan şekilde oynamaya çalışıyoruz. Sahada futbolun güzelliğine yakışır bir mücadele olmasını istiyoruz. Kim gelirse gelsin misafirperverce karşılarız. Kimsenin endişesi olmasın. Orada yaşananları fazla büyütmeye gerek yok, 3-5 çapulcunun yaptığıdır. Bunu Fenerbahçe camiasına mal etmiyoruz" diye konuştu.

Dün Fenerbahçe maçı öncesi hazırlıklara basına kapalı yaptığı çalışmayla başlayan Trabzonspor'da, futbolcular günü izinli geçirecek.

Bordo-mavililer, yarınteknik sorumlu Hami Mandıralı yönetiminde sarı-lacivertli takım ile yapacağı maçın hazırlıklarına yeniden başlayacak. Kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu da Trabzon'a gelerek zorlu maç öncesi takıma destek verecek. 

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar