banner864

''Ronaldinho perşembe günü geliyor'' 15 Haziran 2015, 09:23

Antalyaspor, bir rüyayı gerçekleştirmek üzere. Kırmızı-Beyazlı yönetimin Ronaldinho transferini bitirmek için yetki verdiği menacer Ümit Akbulut açıkladı: Abisi Assis yarın, kendisi ise perşembe günü geliyor...
Her transfer döneminde Süper Lig’in devleriyle anılan Ronaldinho, bu kez Türkiye’ye geliyor.

Kırmızı-Beyazlılar’ın bu transferde yetki verdiği B4L organizasyon şirketinin sahibi aynı zamanda da menacer Ümit Akbulut, müjde niteliğinde açıklamalar yaptı.

Uzun süredir Ronadinho transferi üzerinde yoğun mesai harcadığını ifade eden Akbulut’a göre dünyaca ünlü yıldız oyuncunun gelecek sezon Süper Lig’de Antalyaspor formasını giymesi için hiçbir engel kalmadı.

Tribünler dolacak

Şartlar konusunda tam anlamıyla anlaşma sağlandığını ifade eden Akbulut, “Ronaldinho’nun menacerliğini yapan abisi Assis, salı günü (yarın) İstanbul’a geliyor. Detaylar tamamlandıktan sonra ise Ronaldinho perşembe günü gelip Antalyaspor’a imza atacak” diye konuştu. Yeni sezonda Süper Lig’de başarı hedefleyen bir kadro kurmak isteyen Antalyaspor, 35 yaşındaki Ronadinho’yu kadrosuna katıp, tribünlere olan ilgiyi de artırma amacında.  (fanatik)

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar